CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 05.12.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“We become what we think about most of the time, and that’s the strangest secret.”

Earl Nightingale

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 10 iunie 2016

Simbol Denumire 10.06.2016
EUR   Euro4.5110-0.0015
USD   Dolarul SUA3.9938+0.0212
XAU   Gramul de aur162.8535+2.0829
AUD   Dolarul australian2.9570+0.0035
CAD   Dolarul canadian3.1336+0.0109
CHF   Francul elveţian4.1395+0.0077
CZK   Coroana cehă0.16690
DKK   Coroana daneză0.6067-0.0001
EGP   Lira egipteană0.4498+0.0024
GBP   Lira sterlină5.7685+0.0216
100HUF   100 Forinți maghiari1.4463-0.0025
100JPY   100 Yeni japonezi3.7378+0.0065
MDL   Leul moldovenesc0.2012+0.0004
NOK   Coroana norvegiană0.4868-0.0004
PLN   Zlotul polonez1.0343-0.0056
SEK   Coroana suedeză0.4856-0.0017
TRY   Noua lira turcească1.3689-0.0018
XDR   DST5.6365+0.0163
RUB   Rubla rusească0.0617-0.0002
BGN   Leva bulgarească2.3065-0.0007
ZAR   Randul sud-african0.2665-0.0008
BRL   Realul brazilian1.1747-0.0080
CNY   Renminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6086+0.0032
INR   Rupia indiană0.0598+0.0003
100KRW   100 Woni sud-coreeni0.3423-0.0005
MXN   Peso-ul mexican0.2175-0.0003
NZD   Dolarul neo-zeelandez2.8365+0.0101
RSD   Dinarul sârbesc0.03660
UAH   Hryvna ucraineană0.1600+0.0008
AED   Dirhamul Emiratelor
Arabe
1.0874+0.0058
HRK   Kuna croată0.5987-0.0001

Cursul BNR al zilei de vineri, 10 iunie 2016

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG