CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 23.10.2017

EUR
RON
RON
RON
Afișează separator mii în rezultate ( , )

Citatul zilei

“Nothing in the world can take the place of perseverance. Talent will not; nothing is more common than unsuccessful people with talent. Genius will not; unrewarded genius is almost legendary. Education will not; the world is full of educated derelicts. Perseverance and determination alone are omnipotent.”

   Distribuie   

Calvin Coolidge

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 2 iunie 2015

Simbol Denumire 02.06.2015
EUR   Euro4.4407+0.0012
USD   Dolarul SUA4.0490+0.0081
XAU   Gramul de aur154.6458-0.0566
AUD   Dolarul australian3.1083+0.0125
CAD   Dolarul canadian3.2318-0.0188
CHF   Francul elveţian4.3005+0.0076
CZK   Coroana cehă0.1618-0.0002
DKK   Coroana daneză0.5953+0.0002
EGP   Lira egipteană0.5307+0.0011
GBP   Lira sterlină6.1719-0.0078
100HUF   100 Forinți maghiari1.43550
100JPY   100 Yeni japonezi3.2465-0.0189
MDL   Leul moldovenesc0.2247-0.0002
NOK   Coroana norvegiană0.5117-0.0100
PLN   Zlotul polonez1.0744-0.0023
SEK   Coroana suedeză0.4734-0.0035
TRY   Noua lira turcească1.5066-0.0146
XDR   DST5.6285+0.0025
RUB   Rubla rusească0.0759-0.0011
BGN   Leva bulgarească2.2705+0.0006
ZAR   Randul sud-african0.3288-0.0042
BRL   Realul brazilian1.2794+0.0006
CNY   Renminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.6533+0.0014
INR   Rupia indiană0.06330
100KRW   100 Woni sud-coreeni0.3630-0.0014
MXN   Peso-ul mexican0.2613-0.0021
NZD   Dolarul neo-zeelandez2.8754-0.0057
RSD   Dinarul sârbesc0.03680
UAH   Hryvna ucraineană0.1926+0.0008
AED   Dirhamul Emiratelor
Arabe
1.1023+0.0022

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News