CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 18.10.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“Oamenii de succes se mişcă încontinuu. Ei fac greşeli, însă nu renunţă.”

Conrad Hilton

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 2 februarie 2010

Simbol Denumire 02.02.2010
EUR   Euro4.0877+0.0072
USD   Dolarul SUA2.9331-0.0027
XAU   Gramul de aur104.9797+2.8951
AUD   Dolarul australian2.5804-0.0023
CAD   Dolarul canadian2.7725+0.0328
CHF   Francul elveţian2.7768+0.0049
CZK   Coroana cehă0.1578+0.0015
DKK   Coroana daneză0.5490+0.0009
EGP   Lira egipteană0.5364-0.0003
GBP   Lira sterlină4.6679+0.0138
100HUF   100 Forinți maghiari1.5173+0.0159
100JPY   100 Yeni japonezi3.2305-0.0208
MDL   Leul moldovenesc0.2334+0.0006
NOK   Coroana norvegiană0.5011+0.0030
PLN   Zlotul polonez1.0257+0.0084
SEK   Coroana suedeză0.4045+0.0032
TRY   Noua lira turcească1.9746+0.0082
XDR   DST4.5514+0.0105
RUB   Rubla rusească0.0972+0.0005
BGN   Leva bulgarească2.0900+0.0036
ZAR   Randul sud-african0.3930+0.0067
BRL   Realul brazilian1.5886+0.0382
CNY   Renminbi-ul chinezesc
(RMB)
0.4297-0.0003
INR   Rupia indiană0.0634+0.0001
100KRW   100 Woni sud-coreeni0.2529+0.0019
MXN   Peso-ul mexican0.2278+0.0030
NZD   Dolarul neo-zeelandez2.0732+0.0185
RSD   Dinarul sârbesc0.04140
UAH   Hryvna ucraineană0.3630-0.0022
AED   Dirhamul Emiratelor
Arabe
0.7986-0.0007

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG