CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 05.12.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“We become what we think about most of the time, and that’s the strangest secret.”

Earl Nightingale

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 27 mai 2008

Simbol Denumire 27.05.2008
EUR   Euro3.6731+0.0033
USD   Dolarul SUA2.3307+0.0014
XAU   Gramul de aur69.1789-0.0187
AUD   Dolarul australian2.2401+0.0066
CAD   Dolarul canadian2.3568+0.0029
CHF   Francul elveţian2.2701-0.0009
CZK   Coroana cehă0.1461-0.0002
DKK   Coroana daneză0.4924+0.0005
EGP   Lira egipteană0.4349-0.0003
GBP   Lira sterlină4.6049-0.0008
100HUF   100 Forinți maghiari1.5046-0.0013
100JPY   100 Yeni japonezi2.2424-0.0103
MDL   Leul moldovenesc0.2262+0.0001
NOK   Coroana norvegiană0.4660+0.0009
PLN   Zlotul polonez1.0805+0.0020
SEK   Coroana suedeză0.3957+0.0015
TRY   Noua lira turcească1.8683+0.0030
XDR   DST3.8111+0.0035
RUB   Rubla rusească0.0990+0.0001
BGN   Leva bulgarească1.8780+0.0017
SKK   Coroana slovacă0.1181+0.0003

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG