CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 18.10.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“Oamenii de succes se mişcă încontinuu. Ei fac greşeli, însă nu renunţă.”

Conrad Hilton

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 1 februarie 2008

Simbol Denumire 01.02.2008
EUR   Euro3.6854-0.0157
USD   Dolarul SUA2.4766-0.0138
XAU   Gramul de aur74.2990+0.3338
AUD   Dolarul australian2.2278+0.0053
CAD   Dolarul canadian2.4828-0.0194
CHF   Francul elveţian2.2980-0.0060
CZK   Coroana cehă0.1422-0.0001
DKK   Coroana daneză0.4944-0.0022
EGP   Lira egipteană0.4456-0.0026
GBP   Lira sterlină4.9283-0.0333
100HUF   100 Forinți maghiari1.4288+0.0024
100JPY   100 Yeni japonezi2.3283-0.0108
MDL   Leul moldovenesc0.2267-0.0010
NOK   Coroana norvegiană0.4595+0.0003
PLN   Zlotul polonez1.0230+0.0014
SEK   Coroana suedeză0.3896-0.0021
TRY   Noua lira turcească2.1217+0.0056
XDR   DST3.9537-0.0239
RUB   Rubla rusească0.1014-0.0005
BGN   Leva bulgarească1.8843-0.0080
SKK   Coroana slovacă0.1100+0.0004

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG