CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 14.10.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“Succesul nu constă în a nu face niciodată greșeli, ci a nu face niciodată aceeași greșeală a doua oară.”

George Bernard Shaw

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 27 decembrie 2007

Simbol Denumire 27.12.2007
EUR   Euro3.5282+0.0609
USD   Dolarul SUA2.4327+0.0241
XAU   Gramul de aur64.3801+1.6206
AUD   Dolarul australian2.1219+0.0229
CAD   Dolarul canadian2.4732+0.0358
CHF   Francul elveţian2.1148+0.0316
CZK   Coroana cehă0.1325+0.0019
DKK   Coroana daneză0.4732+0.0086
EGP   Lira egipteană0.4394+0.0025
GBP   Lira sterlină4.8418+0.0692
100HUF   100 Forinți maghiari1.3885+0.0227
100JPY   100 Yeni japonezi2.1279+0.0177
MDL   Leul moldovenesc0.2170+0.0037
NOK   Coroana norvegiană0.4399+0.0072
PLN   Zlotul polonez0.9760+0.0147
SEK   Coroana suedeză0.3730+0.0069
TRY   Noua lira turcească2.0658+0.0360
XDR   DST3.8282+0.0599
RUB   Rubla rusească0.0986+0.0012
BGN   Leva bulgarească1.8039+0.0311
SKK   Coroana slovacă0.1049+0.0015

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG