CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 17.10.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“One shouldn't be afraid to lose”

Oksana Baiul, Gold Medalist, Figure Skating

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 20 iulie 2007

Simbol Denumire 20.07.2007
EUR   Euro3.1334+0.0058
USD   Dolarul SUA2.2720+0.0086
XAU   Gramul de aur49.4058+0.4453
AUD   Dolarul australian1.9994+0.0087
CAD   Dolarul canadian2.1776+0.0095
CHF   Francul elveţian1.8857-0.0004
CZK   Coroana cehă0.1109+0.0002
DKK   Coroana daneză0.4210+0.0007
EGP   Lira egipteană0.4003+0.0011
GBP   Lira sterlină4.6652+0.0273
100HUF   100 Forinți maghiari1.2758+0.0022
100JPY   100 Yeni japonezi1.8582+0.0029
MDL   Leul moldovenesc0.1883+0.0003
NOK   Coroana norvegiană0.3961+0.0002
PLN   Zlotul polonez0.8342+0.0008
SEK   Coroana suedeză0.3418+0.0010
TRY   Noua lira turcească1.7931+0.0079
XDR   DST3.4788-0.0010

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG