CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 10.12.2018

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“Nu te limita niciodată din pricina imaginaţiei limitate a celorlalţi; nu îi limita niciodată pe ceilalţi din pricina imaginaţiei tale limitate.”

Mae Jemison

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 21 iunie 2007

Simbol Denumire 21.06.2007
EUR   Euro3.1999-0.0127
USD   Dolarul SUA2.3911-0.0015
XAU   Gramul de aur50.3058-0.4491
AUD   Dolarul australian2.0226-0.0031
CAD   Dolarul canadian2.2434-0.0017
CHF   Francul elveţian1.9261-0.0070
CZK   Coroana cehă0.1117-0.0003
DKK   Coroana daneză0.4298-0.0017
EGP   Lira egipteană0.4198-0.0004
GBP   Lira sterlină4.7593-0.0068
100HUF   100 Forinți maghiari1.2890-0.0002
100JPY   100 Yeni japonezi1.9342-0.0046
MDL   Leul moldovenesc0.1923-0.0008
NOK   Coroana norvegiană0.3984-0.0003
PLN   Zlotul polonez0.8453-0.0037
SEK   Coroana suedeză0.3459+0.0005
TRY   Noua lira turcească1.8238-0.0113
XDR   DST3.6028-0.0156

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Cursbnr.ro foloseşte fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile cu cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie.

AM ÎNTELES

Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie. Nu uita totuși că poți modifica în orice moment setările acestor fişiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie.

Politica de Confidențialitate | Politica de Cookie