CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul BNR din 14.06.2024

EUR
RON

CALCULATOR TVA

Foloseşte rezultatul din conversia valutară

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“Aim for success, not perfection. Never give up your right to be wrong, because then you will lose the ability to learn new things and move forward with your life. Remember that fear always lurks behind perfectionism.”

David M. Burns

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 21 iunie 2007

Simbol Denumire 21.06.2007
EUR   Euro3.1999-0.0127
USD   Dolarul SUA2.3911-0.0015
XAU   Gramul de aur50.3058-0.4491
AUD   Dolarul australian2.0226-0.0031
CAD   Dolarul canadian2.2434-0.0017
CHF   Francul elveţian1.9261-0.0070
CZK   Coroana cehă0.1117-0.0003
DKK   Coroana daneză0.4298-0.0017
EGP   Lira egipteană0.4198-0.0004
GBP   Lira sterlină4.7593-0.0068
100HUF   100 Forinți maghiari1.2890-0.0002
100JPY   100 Yeni japonezi1.9342-0.0046
MDL   Leul moldovenesc0.1923-0.0008
NOK   Coroana norvegiană0.3984-0.0003
PLN   Zlotul polonez0.8453-0.0037
SEK   Coroana suedeză0.3459+0.0005
TRY   Noua lira turcească1.8238-0.0113
XDR   DST3.6028-0.0156

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News