CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 14.12.2018

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“People who succeed have momentum. The more they succeed, the more they want to succeed, and the more they find a way to succeed. Similarly, when someone is failing, the tendency is to get on a downward spiral that can even become a self-fulfilling prophecy.”

Tony Robbins

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 27 aprilie 2006

Simbol Denumire 27.04.2006
EUR   Euro3.4749+0.0019
USD   Dolarul SUA2.7939-0.0033
XAU   Gramul de aur57.1855+0.4564
AUD   Dolarul australian2.1024+0.0177
CAD   Dolarul canadian2.4765+0.0081
CHF   Francul elveţian2.1979-0.0043
CZK   Coroana cehă0.1222+0.0001
DKK   Coroana daneză0.4658+0.0003
EGP   Lira egipteană0.4858-0.0009
GBP   Lira sterlină4.9873-0.0019
100HUF   100 Forinți maghiari1.3107+0.0027
100JPY   100 Yeni japonezi2.4383+0.0090
MDL   Leul moldovenesc0.2151-0.0010
NOK   Coroana norvegiană0.4463+0.0022
PLN   Zlotul polonez0.8977+0.0050
SEK   Coroana suedeză0.3724-0.0001
TRY   Noua lira turcească2.1068-0.0008
XDR   DST4.0871+0.0016

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Cursbnr.ro foloseşte fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile cu cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie.

AM ÎNTELES

Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie. Nu uita totuși că poți modifica în orice moment setările acestor fişiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie.

Politica de Confidențialitate | Politica de Cookie