CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 06.12.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“Succesul este suma unor eforturi mici, repetate zi de zi.”

Robert Collier

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 1 februarie 2006

Simbol Denumire 01.02.2006
EUR   Euro3.6138-0.0013
USD   Dolarul SUA2.9839-0.0035
XAU   Gramul de aur54.3288-0.3904
AUD   Dolarul australian2.2522+0.0016
CAD   Dolarul canadian2.6141+0.0082
CHF   Francul elveţian2.3262-0.0003
CZK   Coroana cehă0.12740
DKK   Coroana daneză0.4841-0.0003
EGP   Lira egipteană0.5203-0.0008
GBP   Lira sterlină5.2988+0.0043
100HUF   100 Forinți maghiari1.4379+0.0055
100JPY   100 Yeni japonezi2.5346-0.0154
MDL   Leul moldovenesc0.2315-0.0001
NOK   Coroana norvegiană0.4490+0.0024
PLN   Zlotul polonez0.9486+0.0046
SEK   Coroana suedeză0.3912-0.0006
TRY   Noua lira turcească2.2529+0.0016
XDR   DST4.3104-0.0091

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG