CONVERTOR RAPID

Foloseşte cursul bnr din 05.12.2019

EUR

Calculator TVA

Afișează separator mii în rezultate ( , )
Afișează patru zecimale în rezultat

Citatul zilei

“We become what we think about most of the time, and that’s the strangest secret.”

Earl Nightingale

Arhiva Curs Bnr

Curs valutar (exprimat in RON) comunicat in data de 24 ianuarie 2005

Simbol Denumire 24.01.2005
EUR   Euro3.8444-0.0140
USD   Dolarul SUA2.9364-0.0322
XAU   Gramul de aur40.3877+0.0044
AUD   Dolarul australian2.2632-0.0075
CAD   Dolarul canadian2.4158-0.0066
CHF   Francul elveţian2.4891-0.0049
CZK   Coroana cehă0.1271+0.0001
DKK   Coroana daneză0.5166-0.0019
EGP   Lira egipteană0.5011-0.0044
GBP   Lira sterlină5.5279-0.0031
100HUF   100 Forinți maghiari1.5613-0.0015
100JPY   100 Yeni japonezi2.8573-0.0075
MDL   Leul moldovenesc0.2384-0.0009
NOK   Coroana norvegiană0.4690-0.0018
PLN   Zlotul polonez0.9441-0.0005
SEK   Coroana suedeză0.4243-0.0024
TRY   Noua lira turcească2.1908-0.0109
XDR   DST4.4946-0.0027

Detalii despre cursul valutar stabilit de BNR

Inapoi la Arhiva Curs Bnr

Ultimele știri Bank News

Folosim cookies pentru functionarea corecta a site-ului, masurarea traficului si functionalitati care ne permit sa iti prezentam un continut particularizat preferintelor tale. Pentru retragerea acordului pentru cookies, te rugam sa consulti Politica de Cookie. De asemenea, te invitam sa parcurgi Politica noastra de Confidentialitate, ce a devenit aplicabila incepand cu luna mai 2018.
DA, ÎNTELEG